FAQ
W jaki sposób prać ubrania z bawełny i jak dbać, aby ubrania służyły jak najdłużej?
Bawełna nie lubi wysokiej temperatury. Ubrania najlepiej prać w maksymalnej temperaturze 30 stopni. Jeszcze bezpieczniejszym rozwiązaniem jest pranie ręczne. Proszę prasować w możliwie najniższej temperaturze.

Produkty farbowane mogą farbować podczas prania i zostawiać ślady na jasnych powierzchniach, dlatego zalecamy prać je z ubraniami w podobnych kolorach, a najlepiej oddzielnie.

W przypadku modeli z napami nie należy odpinać nap siłowo i mocno za nie ciągnąć. Dzianina jest miękka i delikatna, co może spowodować, że przy siłowym odpinaniu, napy mogą się wyrywać.
Gdzie mogę obejrzeć ubrania My Manifesto na żywo?
Niestety nie posiadamy sklepu własnego. Jesteśmy jednak dostępni w butikach w całej Polsce. Informacja o sklepach stacjonarnych, w których można nas znaleźć, jest dostępna na naszej stronie www, w zakładce “SKLEPY”.

Regularnie bierzemy udział w wybranych targach branżowych, o czym informujemy na naszym fanpage na www.facebook.com/MyManifestoClothing
Czy wyprzedane produkty bądź konkretne rozmiary są uzupełniane?
Jeśli którykolwiek artykuł jest wyczerpany, staramy się go jak najszybciej uzupełniać. Przy każdym produkcie istnieje możliwość skorzystania z usługi powiadamiania o dostępności.
W momencie pojawienia się artykułu w magazynie, informujemy o jego dostępności.  Jeżeli dany model nie będzie już produkowany, będzie to wyraźnie zaznaczone na stronie.
W których krajach można kupować on-line?
Obecnie zakupy na www.MyManifesto.pl są możliwe tylko w Polsce. Pracujemy intensywnie nad możliwością zakupów My Manifesto na całym świecie.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Ok, akceptuję.
REJESTRACJA
Aby zarejestrować się w naszym sklepie wypełnij poniższe pola.
Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci szybsze i bardziej komfortowe zakupy.
* Pola obowiązkowe
UŻYTKOWNIK
ADRES WYSYŁKI